Izdrukāt


VEF kultūras pils ēkā veikti demontāžas darbi un uzsākti restaurācijas darbi

2016-10-20

Šodien, 20.oktobrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētaja vietnieks Andris Ameriks, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, būvkompānijas “VELVE” projekta vadītāji, “VEF kultūras pils” direktore Ženija Katkovska un radošo kolektīvu pārstāvji klātienē iepazinās ar paveiktajiem un plānotajiem VEF kultūras pils (Ropažu ielā 2) rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem. 

 

Ar Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu atjaunoti trīs kultūras pieminekļi

2016-10-20

Šodien, 19.oktobrī, Rīgas domes priekšsēdētaja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu apsekoja trīs objektus, kuru, kā vietējās nozīmes arhitektūras pieminekļu, atjaunošanai, tika piešķirts Rīgas pašvaldības līdzfinansējums.

Aicina atvērto durvju dienā iepazīties ar VEF kultūras pils rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem

2016-10-19

Ceturtdien, 20.oktobrī, plkst.13.00 plašsaziņas līdzekļu pārstāvji ir aicināti apmeklēt VEF kultūras pili (Ropažu ielā 2, Rīgā) un atvērto durvju dienā klātienē iepazīties ar paveiktajiem un plānotajiem rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem.

 

Apsekos šovasar ar Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu kultūras pieminekļu  saglabāšanai atjaunotās vēsturiskās ēkas 

2016-10-18

Trešdien, 19.oktobrī,  plkst.13.00 Rīgas domes priekšsēdētaja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu apsekos vietējās nozīmes arhitektūras pieminekļu ēkas, kuras šovasar atjaunotas ar Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu kultūras pieminekļu saglabāšanai.

Stadions Kr.Barona ielā 116a tiks pārveidots par iedzīvotājiem atvērtu multifunkcionālu sporta un aktīvās atpūtas kompleksu

2016-09-26

Pirmdien, 26.septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs,  domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, pārstāvji no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta  un  Pilsētas attīstības departamenta iepazinās ar Rīgas domes Īpašuma departamenta sagatavotajiem priekšlikumiem vecā LU stadiona  Kr.Barona 116a pārbūvē.

Pie Deglavas ielas kalna atklāts Rīgas 84.vidusskolas sporta un aktīvās atpūtas laukums

2016-09-26

Svētdien, 25. septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis, Rīgas 84. vidusskolas direktore Vineta Misgirda, būvfirmas PS “LNK Industries Partnerhip” pārstāvji, skolēni, vecāki, sabiedrībā populāri sportisti un rīdzinieki pie Deglavas ielas kalna atklāja Rīgas 84.vidusskolas (Lielvārdes ielā 141) sporta un aktīvās atpūtas laukumu.  

Rīgas domes vadība iepazīsies ar sporta kompleksa Kr.Barona 116a attīstības priekšlikumiem

2016-09-23

Pirmdien, 26.septembrī, plkst.11.00 Krišjāņa Barona ielas 116a stadionā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks iepazīsies ar Īpašuma departamenta sagatavotajiem sporta kompleksa attīstības priekšlikumiem.

Rīdzinieki aicināti uz vērienīgā 84.vidusskolas sporta un aktīvās atpūtas laukuma, kas atrodas  pie Deglavas ielas kalna,  atklāšanas pasākumu

2016-09-22

Svētdien, 25. septembrī, Rīgas iedzīvotāji aicināti uz Rīgas 84. vidusskolas (Lielvārdes iela 141) sporta un aktīvās atpūtas laukuma atklāšanas pasākumu , kas norisināsies no plkst. 10.00 līdz 17.00 ar dažādām sportiskām un atraktīvām aktivitātēm bērniem, jauniešiem, kā arī pieaugušajiem un senioriem.

Piespiedu kārtā sakārtos graustus Brīvības gatvē 215 un Stiebru ielā 6A

2016-09-20

Šodien, 19.septembrī, Rīgas domes Īpašuma komitejas sēdē deputāti lēma par graustu Brīvības gatvē 215 un Stiebru ielā 6A sakārtošanu piespiedu kārtā.

Atjaunotajā Rīgas 37.vidusskolā mastā svinīgi tiks pacelts Rīgas pilsētas karogs

2016-09-16

Pirmdien, 19. septembrī, plkst.11.30 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks virs Rīgas 37.vidusskolas, Čiekurkalna 1.līnijā 53, pacels Rīgas pilsētas karogu. 

Līdz nākamajai vasarai plānots rekonstruēt Iļģuciema poliklīniku

2016-09-02

SIA “Rīgas veselības centra” filiāles “Iļģuciems” ēku Sēlpils ielā 15 (tautā sauktu arī par Dzirciema poliklīniku) plānots sākt rekonstruēt jau šoruden un darbus pabeigt līdz nākamā gada vasarai, par to piektdien sanāksmē ar poliklīnikas darbiniekiem informēja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Rīgas Centra humanitārās vidusskolas sākumskolas ēkā, Kr.Barona ielā 116, tika veikti otrās kārtas rekonstrukcijas darbi

2016-09-02

Ēkai tika atjaunota vēsturiskā fasāde, uzstādīta nakts izgaismojuma sistēma un realizēta virkne darbu, lai uzlabotu skolas vides pieejamību un teritorijas labiekārtojumu. Vispārceltniecisko darbu ietvaros tika veikta ūdensvada un kanalizācijas, tai skaitā lietus ūdeņu kanalizācijas, izbūve, siltummezgla rekonstrukcija, kā arī atjaunota apkures un ventilācijas sistēma. Tika veikti virtuves un ēdamzāles renovācijas darbi, izbūvēta jauna aktu zāle, tai skaitā skatuves gaismas un audio aprīkojums, kā arī pagrabstāvā ierīkotas jaunas ģērbtuves. Skolas telpas tika aprīkotas ar darbam nepieciešamām mēbelēm un kabinetu aprīkojumu.

Rīgas domes vadība piedalījās četru skolu Zinību dienas svinībās

2016-09-01

Ceturtdien, 1.septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu piedalījās četru pilsētas skolu Zinību dienas svinībās, turklāt trijās skolās vienlaikus tika atklāti arī jaunie sporta kompleksi.

Rīgas domes vadība piedalīsies četru skolu Zinību dienas svinībās

2016-09-01

Ceturtdien, 1.septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu piedalīsies četru pilsētas skolu Zinību dienas svinībās, turklāt trijās skolās tiks atklāti jaunie sporta kompleksi.